A twitteres bővítmények egy idő után nem működnek.

Sziasztok!











Légyszi ne nézzetek idiótának, de tényleg nem tudom, mi lehet…











Az van, hogy már kb. 3 hete észrevettem, hogy a twitteres alkalmazások amik arra hivatottak, hogy a blogbejegyzéseket azonnal kitegye a twitteremre, egy idő után nem teszik a dolgukat. Magyarul a blogbejegyzések nem jelennek meg, vagy legalábbis nem mindegyik.











Ha kipróbálok egy másikat, akkor az ideig-óráig működik, aztán egy idő után az is elkezdi, hogy nem mindegyiket rakja ki. Eleget várok, nem ez lehet a gond. Van mikor csak másnap reggel pc előtt látom, hogy twitteren nem jelent meg csak a Wordpressen a bejegyzésem.











Van esetleg ötletetek mitől lehet? Lehetséges, hogy az általam használt sablon kavar be? (Ha igen, akkor miért úgy, hogy egyik megjelenik aztán a következő 3-4 bejegyzés meg nem?)











Ugyanis nagyjából ugyanekkor tértem át a most is használt sablonra: Sablon

A twitter api autentikacioja szeptember 1-tol megvaltozott. Frissitettel a twitter-plugin(ek) legfrissebb verziojara? Megcsinaltad az uj, token-alapu regisztraciot a twitter deven? Egy-ket hete a twitter mar csak ugy fogad remote tweeteket, ha azok forrasa regisztralva van, rendelkezik tokennel, aut key-vel. Pain in the ass, de ez van, hala az egnek csak egyszer kell lezavarni ezt a menetet…

Szia!

















Köszönöm, erről nem tudtam.











Azonban legjobb tudásom szerint megcsináltam azt ímit írtál, plusz a bővítményből is a legfrissebb, egész pontosan a mai van fent az oldalamon.











De hiába. Először azt hittem, hogy oké, tényleg ez volt a baj, mert rögtön megjelenítette a bejegyzésemet. De most egy óra után írtam még egy bejegyzést, azt azonban már nem óhajtotta a Twitterre továbbítani :frowning:











Gyakorlatilag, ez volt a problémám ezelőtt is.

Hát, akkor nincs ötletem. Nekem most a “Twitter Publisher” nevű bővítmény van fenn (3.0.1 alatt) és tökéletesen működik.





http://wordpress.org/extend/plugins/twitter-publisher/











Nem tudom, mi lehet a gond. Olyan nem nagyon szokott lenni, hogy nem csinálsz semmi frissítést, plugin-telepítést és egyszercsak nem működik… :blink:

Nálam több oldalon is Twitter Tools 2.4 van fent, és működik,





persze token, oauth, api regisztráció és minden más kell hozzá.

Most meg az van, hogy már magán az oldalamon (nem a twitteren) sem mutatja a legutolsó twitter bejegyzéseket :blink:

















oké, esetleg megpróbálom az általatok javasolt bővítményeket is.











Egyébként mit gondoltok, maga a sablon kavarhat ilyen hibát?

Ja, van “manuális” twitter beküldő (TweetMemeButton), ha azt a funkciót használom, akkor mindig beküldi twitterre, csak pont ez az automata rész nem működik valahogy mindig

Inkább valamelyik bővítmény lehet a ludas, a sablon egyszerűen csak meghivatkozza a funkciót. Szerintem.

Nem akarom elkiabálni, de talán az volt a probléma, hogy némelyik bejegyzésnek a címe túl hosszú volt számára :huh:

Nem szeretnék külön topikot nyitni…Nem tudjátok véletlenül, hogy esetleg a FAcebookon is történt valami változás, mert most meg az nem akar működni már vagy 2 hete. Magyarul, a bejegyzéseim nem jelennek meg rajta. Eddig a Wordbooker bővítményt használtam, most próbából kipróbáltam a Status Updater-t, de ezzel sem jelennek meg a bejegyzéseim a Facebook fiókomban

Már nem aktuális, megoldottam. Rosszul volt beállítva :lol: