A sablon nem jeleníti meg a smiley-kat, kód kéne

Sziasztok!

















Van egy sablonom, ami sajnos nem képes a kommenteknél megjeleníttetni a mosolyokat de még “:)” formájában sem.

















Tegyük fel, beírom kommentbe, hogy


Code:

"Ma szép időnk van:)"


Ez a comment elküldésekor csak az látható hogy

Code:

"Ma szép időnk van"


mintha be sem írtam volna a

Code:

":)"


kódot





Admin-> Settings->writing-> igen van pipa a smiley-knál.





Más témával kipróbálva nincs gond. Szerintem valami kód hiányozhat, vagy nem tudom. Lecserélni nem szeretném a sablont, ha egy mód van rá, mert tegnap 3 órát fabrikáltam mire úgy nézett ki ahogy szeretném








Ötlet esetleg?





Köszönöm!

ahogy itt irtad, abban nincs szóköz a szöveg és a szmájli kódja között…

Annyiban módosítanám hsz-met,hogy téma megtekintése demoban











Ez az a sablon, és ha menézitek az élőnézetét, és írtok ott az egyik bejegyzéshez kommentet, akkor ott megjelenik a smiley rendesen. És ugyanez a téma nálam feltöltve nem jeleníti meg. :blink:











A másik dolog amit most vettem észre, hogy adminban a writingnál hiába pipálom ki azt a smile-ra vonatkozó sort és mentem le a beállítást, újra frissítve az oldalt megint nincs ott a pipa! DE !!! Ettől függetlenül, hogy nincs ott a pipa MÁS témánál teljesen jól működik a smile mutatása, csak az ilyen jellegű témáknál mint amiket a linken találtok, azok nem működnek nálam.

varnyu, ha szóközt teszek akkor sem mutatja, nemhogy a smile képét de még a kódját sem, mutatom:











Oldalamon kommentben ezt írtam:


Code:

Ma szép napunk van :)








elment, majd csak ezt látom:








Code:

Ma szép napunk van











Ha belemegyek a komment szerkesztésébe akkor ott látható, hogy ott a kód. én ezt nem értem.

Felraktam magamhoz ezt a témát … Ezt irta ki a telepitésnél:









Code:



Csomag kitömörítése …



A sablon telepítése.…



Sablon telepítése sikeres!



Warning: fopen(/chroot/home/..../...../html/wp/wp-content/themes/dice-of-fashion-blogger/style.css) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /chroot/home/...../....../html/wp/wp-includes/functions.php on line 4165



Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /chroot/home/....../....../html/wp/wp-includes/functions.php on line 4168



Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /chroot/home/....../....../html/wp/wp-includes/functions.php on line 4171










Igy meg se tudom nézni, hogy nálam hogy muzsikálna ... :( /a pontok a linkjeim/





Aztán a sablon listában meg se jelenik:





"Név Leírás


dice-of-fashion-blogger Hiányzó stíluslap."

És mi a helyzet azzal a pipával, amely a szabálytalan kódokat átalakítja? Ugyanott, a szmájlis alatt? Ott nem kell pipának lennie.











Az is lehetséges, hogy a TinyMCE bővítményt használod, és be van jelölve, hogy vegye át a sablon stílusát. Azt nem kellene…











Még egy fontos dolog a WordPress Magyarország hivatalos honlapjának és támogatói Fórumának használata során:











HASZNÁLJUK ÉDES MAGYAR ANYANYELVÜNKET (LEHETŐLEG AZT IS HELYESEN)! :slight_smile: :slight_smile:











A komment nem comment (merthogy te önmagad is kevered), hanem hozzászólás. Nem writing, hanem írás. Nem smilie, nem smiley, nem szmájli, hanem hangulatjel(ek). És így tovább.











Egyrészt azért érdemes a magyar nevét használni, mert akkor tudjuk, hogy bizonyosan ugyanarra a dologra gondolunk, másrészt azért, mert a Fordítócsapat is egységes fordítási metódusokat alkalmaz.











Nem utolsósorban pedig azért, mert olyan szép az anyanyelvünk…


'varnyu' wrote on '2010-07-17:




Felraktam magamhoz ezt a témát ... Ezt irta ki a telepitésnél:





Code:



Csomag kitömörítése …



A sablon telepítése.…



Sablon telepítése sikeres!



Warning: fopen(/chroot/home/..../...../html/wp/wp-content/themes/dice-of-fashion-blogger/style.css) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /chroot/home/...../....../html/wp/wp-includes/functions.php on line 4165



Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /chroot/home/....../....../html/wp/wp-includes/functions.php on line 4168



Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /chroot/home/....../....../html/wp/wp-includes/functions.php on line 4171










Igy meg se tudom nézni, hogy nálam hogy muzsikálna ... :( /a pontok a linkjeim/





Aztán a sablon listában meg se jelenik:





"Név Leírás


dice-of-fashion-blogger Hiányzó stíluslap."











Igen, mert te is véletlenül abba a hibába estél amibe én tegnap: a blogger-hez töltötted le, nem pedig a Wordpress-hez ;) A WP Download gomb-ra kattints. Én is néztem rendesen mikor ugyanezt a hibát megkaptam, aztán leesett a filléres :lol:








Azonban rájöttem mi volt a baj: Egy plugin nevezetesen a Tango Smileys Extended plugin kavart be neki, mindjárt le is törlöm, mert találtam más alternatívát rá.








Amióta ezt a bővítményt kikapcsoltam, a pipát is be tudom újra rakni illetve aktív is marad.








Mindenkinek köszönöm, hogy foglalkozott a problémámmal!





(Most már csak tényleg a letöltés bajomat kéne valahogy orvosolni, és szuper Wordpress oldalam lenne! :lol: Így is az már, de azzal lenne teljesen 100%-os )