Írás visual eszköztár nincs

sziasztok











extra.hu ra telepítve minden működőnek láccik











kivéve hogy íráskor nem jelenik meg az eszköztár visual módban





és nem vált át kód nézetre sem

















mi tűnhetett el?





nem volt telepítési feltöltési hiba, kivéve 1





feltöltésnél a leech ftp a wp-includes könyvtárba a functions.php-t nem vitte fel, total commanderrel másoltam, akkor felment











esetleg itt lehet valami?























hypgnosis

Szia!





Én is ugyan így jártam, de aztán a beállításokban találtam egy pontot, amit ki kellett pipálni és megjelentek a dolgok. Sajnos, most nem találom, hogy hol, de keresem. Ha megvan, megírom. Addig nézz ott kürül.

a személyes profilban van

saját profilodban felül: Szövegszerkesztő használata bejegyzés írásakor





PIPA

Nekem sincs szerkesztő, pedig kipipáltam. légyszi segtsetek:(

pipa után a profilt is menteni kell :o

Olyan is van, hogy hiába pipa meg mentés, mégsincs tájni-emszi: a butuska-host tárhelyén tapasztalatam csak

már megoldottam. pont az hogy a pipát ki kellet venni, igaz valami külsö progival… de nekem ez tulságosan bonyolult már:D csak azért szenvedni az egésszel hogy a bővebent át lehessen irni továbbra

Hello!











Egy blogot és egy honlapot működtetek wp-blogmotorokkal. Már egy ideje “eltűnt” a visual mód a szövegszerkesztőimben, és csak most vettem magam rá, hogy utána járjak, ugyan miért is van így.





Kissé mókás dolognak tartottam, hogy csak egy pipán múlt a visszakerülése a visualnak. Az egyikben. A másiknál hiába pipálok, megjelenik ugyan a visual mód, de csak egy üres box-szal, illetve átváltani sem lehet a html-es változatra.





Ilyenkor mi a teendő, mi a helyzet?

















Frissítés: Egyelőre és talán végleg megoldottam a másik topikban ajánlott plug-in-nal:





http://forum.word-press.hu/viewtopic.php?id=301


lissza wrote:

Hello!





A másiknál hiába pipálok, megjelenik ugyan a visual mód, de csak egy üres box-szal, illetve átváltani sem lehet a html-es változatra.


Ilyenkor mi a teendő, mi a helyzet?








Frissítés: Egyelőre és talán végleg megoldottam a másik topikban ajánlott plug-in-nal:


http://forum.word-press.hu/viewtopic.php?id=301





Sajnos, a plug-in nem működik tökéletesen. A felnyíló ablakokban (link, képbeillesztés, stb.) üresség van.


Inkább kikapcsoltam, és visszaálltam a kódos változatra.


Mindenesetre szívesen fogadnék javaslatokat a végleges megoldásra.


Bár még azt sem értem, hogy az egyik wp-ben miért működik a visual mód, a másikban miért nem...

Jó hír: a 2.3.3 verzióval végre van beépített vizuális szövegszerkesztő (mármint működő).











Egyébként kissé lelomboz az, hogy több hónap alatt senkitől sem kaptam nemhogy segítséget, de még választ sem arra, hogy mi a fészkes fenéért nem megy a vizuál…











Nem itt kérdeztem (mármint nem ebben a témában), az igaz… de ahogy nézem itt se sűrűn válaszol senki.











No offense, de a fórum egyre kaotikusabb és áttekinthetetlenebb… tudom, a moderálás időt és energiát igényel, többet mint a “tisztelt” felhasználók (a többség) abba vetett ideje és energiája, hogy témanyitogatás helyett szétnézzenek a fórumon, nincs e már rég megválaszolva a kérdésük, de az a gond, hogy így egyre inkább használhatatlanabb a fórum :S