Álláskereső

Folyamatossan végezhető munkát keresek. “referenciáim”:





“blog” egy kis csatat oldala <a href="“panto.atw.hu”" class=“bbcode_url”>egy készülő honlap egy régebbi munkám





Ezek megtekintése után várom az új munkaadómat.


'panter' wrote on '2009-10-25:




Folyamatossan végezhető munkát keresek. "referenciáim":


"blog" egy kis csatat oldala egy készülő honlap egy régebbi munkám


Ezek megtekintése után várom az új munkaadómat.





Mivel nem tudtam kijavítani a hibát leírom mégegyszer: keszülő honlap

naszóval, nem akarok durva lenni, de, hát izé, LOL

Eh, ne is foglalkozz charlie-val. :angry:











A KN-t (kepregeny.net) épp most szeretném átalakítani, és lehet, hogy nem lesz rá elég időm :frowning:





Adnál nekem egy tervezetet és árajánlatot rá?











Köszi. :icon13:

Tisztelt Charlie





Ertelek, ezek valóban nem busness oldalak, van akinek tetszik, van aki gagyinak tartja. A másik meg az, hogy az oldalnak olyannak kell lenni amilyet a megrendelő kér. Köszönöm a kritikát, nem sértődöm meg érte, a te véleményed is sokat számít


'mano' wrote on '2009-10-25:




Eh, ne is foglalkozz charlie-val. :angry:





A KN-t (kepregeny.net) épp most szeretném átalakítani, és lehet, hogy nem lesz rá elég időm :(


Adnál nekem egy tervezetet és árajánlatot rá?





Köszi. :icon13:








Köszönöm, ha gondolod akkor írj privátban, valamilyen elérhetőséggel, a többit megbeszéljük.

most ez most mi ez? vaze, kétszer néztem meg, hogy biztos hogy a forum.word-press.hu oldalon vagyok e most e? vaze, most sem hiszem, de tényleg nem…


'hitetlen' wrote on '2009-10-26:




most ez most mi ez? vaze, kétszer néztem meg, hogy biztos hogy a forum.word-press.hu oldalon vagyok e most e? vaze, most sem hiszem, de tényleg nem...








Komolyan vettem a topic címét, bocsi. Tévedni emberi dolog

Kedves panter!











Az első link egy 404-es után mégiscsak egy oldalra juttatott: de ez typo az eszemadta. :wink:











A második link meglehetősen furcsa, és az sem WP. A harmadik, a készülő: nem is nézte, hogy micsoda, mert elképesztett a töménytelen helyesírási hiba. Ha véletlen volt, akkor javítsd ki őket, mert tiszteletlenség a leendő, reményteljes ügyfeleket így várni, ha nem véletlen, akkor pedig sürgősen elő a Magyar Helyesírási Szótárat!











És - már ne is sértődjél meg - bizonyára akad olyan elvetemült, aki szájtátva bámulja, hogy mit nem lehet csinálni az internettel; egyik képből másik lesz, ha fölé húzom az egeret. De a WP alapból is gusztusosabb, tartalmasabb, többet tud. Ha már itt szeretnél munkát keresni, légyszíves, vedd a fáradságot, hogy megtanulod a WP-t kezelni, és azzal építkezni. Másoknak is…











Bocsánat, de ez ebben a formában ízlésromboló, és WP-vel nem is tudsz ilyent csinálni - remélhetőleg… :slight_smile:

Győző, nem leszek gonosz,de szerintem max. 15 perc alatt tudnék a WP-ből is olyan ízlésromboló dolgot kihozni, hogy egy életre elmegy a kedved az internetezéstől :slight_smile: Nem kell több hozzá,mint mondjuk egy rikító rózsaszín flitteres animált háttér, lila betűkkel… :wink: De nem akarok senkinek se ötleteket adni :smiley:

Ma komolyan mondom legyártom Balou által említett sablont. :slight_smile:

Efrud, a szerzői jogokból befolyó összeg 50%-a engem illet,remélem tudod :stuck_out_tongue: :smiley: Tuti gazdagok leszünk,ha elkezdjük árulni a sablont :wink:

nekemvan egy ilyen bibibi :smiley:

Az volt a fő referenciád a mostani munkahelyedre? :stuck_out_tongue: :smiley: :lol:

:smiley: Mostmár térjük vissza az eredeti témához. Egyébként biztos csíínos lehetett a sablon.

WordPress theme készítés munkát keresek











ezzel kapcsolatos referenciák pl.:





http://baratcsaba.hu/





http://baratcsaba.hu/blog/





http://www.supertutorial.hu/











de egyéb graf. vagy kódolási munka is jöhet :slight_smile:

vagy ennél az állás kereső résznél is új témát kellene csinálnom? hmmm

Nem, itt teljesen jó helyen van. :slight_smile:

Hello mindenki !











30 eves szabaduszo vagyok, jelenleg Glasgow-ban elek.





Tavmunkara keresnek eseti/project jellegu megbizasokat. Elsosorban grafikusnak tartom magam es ebben is van a legtobb tapasztalatom.





Ez mellet igen jo ralatassal birok a webes technologiakra, ugy mint:






    [*]HTML/XHTML

    [*]CSS

    [*]JS/jQuery

    [*]AS3.0

    [/list]






    Valahogy ugy tudnam ezt megfogalmazni, hogy tudom mi kell egy fejlesztonek a zokkenomentes munkahoz. Legyen szo file meret optimalizalt layout-rol vagy teljesen script alapu, animalt flash banner-rol. Szamlazas nem gond.





    portfolio: itt


    kontakt: info@28inch.co.uk

Szép napot!











Remélem, hogy jó helyre írok. Talán ide passzol leginkább.











Főként projekt alapú/távmunkában keresek munkalehetőséget. Vállalok Wordpress telepítést, konfigurálást, egyedi Wordpress témák készítését, vagy meglévők átalakításást, esetleg angolról magyar nyelvre történő fordítását. A dizájn mellett tudok garantálni valid HTML/XHTML/CSS kódolást. Számlaképes vagyok.











Referencia:





Saját oldalam (ez egy saját gyártású wordpress téma, 2 dinamikus sidebar-ral a widget-eknek)





Mivel a fenti oldal még készülőfélben van, néhány korábbi munkám, főként web-design témában a folyamatosan bővülő deviantArt galériám-ban megtekinthető.











Elérhetőségem:





turupoli.istvan[at]gmail[dot]com