A google miért próbál hozzáférni régen eltávolított részekhez?

Sziasztok.Nem találtam megfelelő topikot a kérdésemnek,így indítottam.



A Google Webmester eszköz folyamatosan riaszt hogy növekvő számú szerverhibát észlel,több száz url-t nem tudott elérni.Régen csak néhányszor jelzett,mára viszont már idegesítően gyakori…A gond viszont az hogy olyan url-okat hiányol amik eltávolított témák,pluginok részei és ezeket keresgéli állandóan és próbál hozzájuk férni hol ott már el lettek távolítva.Mivel nem találja,riaszt hogy gond van,több száz url nem elérhető,szerver hiba és egyre gyakoribb.



Szóval a kérdésem az lenne hogy az eltávolított pluginokat és témákat a google mégis honnan látja még mindég hogy valaha is fent voltak és hogy tudnám kitörölni teljesen őket,hogy a google ne lássa,ne keresse ezeket,ne is próbálja elérni őket és ne riasszon ok nélkül hogy nem tudja elérni őket?Mert ez normális hogy nem tudja elérni őket elvégre el lettek távolítva de a google mégis “látja” őket és próbál hozzájuk férni a mai napig.Például témák header.php fájljait,config.php fájlokat próbál elérni de mivel törölve lettek,nem találja és ez a webmaster eszköznek nem tetszik,mintha meglenne győződve róla hogy már pedig annak ott kell lenni.



Ezt hogy lehetne megoldani?A Sitemap-ot már többször újra csináltam és feltöltöttem a google webmaster eszköznek,de csak tovább próbálkozik hogy elérje ezeket az eltávolított részeket.



Előre is köszönöm a segítséget.

Esetleg próbáld meg, hogy létrehozol egy robots.txt fájlt a szervereden.

További infó: http://codex.wordpress.org/Search_Engine_Optimization_for_WordPress#Robots.txt_Optimization