A főoldalon csak a 2 általam választott bejegyzés

Sziasztok!











Keresem azt a beállítást amivel 2 bejegyzést jeleníthetek meg , kerestem a neten és mindenhol azt írták hogy multiloop -ot kell használni. A codex-el próbálgattam is de mindig üres oldal jött be.










<?php query_posts('p=73'); ?> -> ezzel meg tudom jeleníte a 73as bejegyzést , ez működik





<?php query_posts('showposts=2') -> ezzel megjelenik 2 bejegyzés (a 2 legújabb, ez is működik)





Már csak azt kellene megoldani hogy az általam választott 2 bejegyzés jelenjen meg.





Ilyesmire gondoltam : <?php query_posts('showposts=2&include=73,45') , de ez nem működik.





Valaki segítene nekem ?

abból kiindulva mit írtál: showposts=2&p=73,45 ?











jut eszembe: a legegyszerűbb, ha hagyod a francba a kódolást, admin felületen beállítod, hogy a főoldalon két post jelenjen meg, és azt a kettőt amelyiket akarod, beállítod, hogy “Legyen folyamatosan a kezdőoldalon”. ennyi! :wink:

mano: köszi a tippet, én azt hittem csak 1 bejegyzést lehet folyamatosan a főoldalon “tartani”.











Kipróbáltam , szépen működik, viszont továbbra is beszúr egy 3ik bejegyzést ( a legújabbat).











Próbáltam faragni a kódot de nem jön össze , vagy mutatja mind vagy egyiket sem.

Végül is így oldottam meg :









Quote:









Létrehoztam egy kategóriát címlap néven és oda küldöm be a híreket, ha belegondolok még egyszerűbb is mint mindig átírogatni az index.php -t :)