3.2-es teljes nézetes (új) szerkesztési felület kikapcsolása.

Frissítettem a blogom az új 3.2-es verzióra, és nagyon nem tudom megszokni az új teljes nézetes szerkesztő nézetet, az el-eltűnő eszközsorral és a “csak írj” felfogással. Konkrétan megőrjít a dolog…











Ki lehet valahogy kapcsolni, vagy békéljek meg vele és punktum…

Vezérlőpult —> Felhasználók —> Felhasználó módosítása —> Vizuális szerkesztő Szövegszerkesztő kikapcsolása bejegyzés írásakor

Köszönöm a gyors választ. Nem pontosan erre gondoltam. Nekem azzal van a bajom, hogy teljes képernyős módban beúszik, majd eltűnik az eszközsor… Ha fölé viszem az egeret, megjelenik, majd megint eltűnik egy kis “delay” után…











Egyszerűen bosszantó… :S

Aham, most esett le a tantusz - elnézést a félreértésért.











A 3.2 azon új szolgáltatásáról beszélünk, mely’ szerint mind a vizuális, mind a HTML szerkesztő üzemmódban be lehet kapcsolni a Teljes képernyős módot, melynek során a Vezérlőpult minden egyéb eleme eltűnik, kizárólag a szerkesztő felülete látszik a képernyőn, ezzel is jelezve, hogy semmi más dolgod nincs, mint “Csak írj”. :slight_smile:











Láttam néhány jelzést ugyanolyan hibát jelezve, mint amit te mondasz, de megoldásként annyi volt csak, hogy feltehetően bővítmény-ütközés okozza, kapcsold ki valamennyi bővítményt, állítsd alapsablonra, és nézd meg, hogy minden rendben van-e, majd kezd el a hajtóvadászatot a konfliktust okozó bővítmény után.











Magam részéről sokkal jobban kedvelem, ha a szerkesztés közben is látom a környezetet és lehetőségeket is. A normál mód is bőven elég felületet ad, és nincs is vele gond. Szerintem, inkább azt használd, ha nem akarod levadászni a konfliktusforrást. :wink:





[A teljes módra váltást te tudod bekapcsolni, ha jól emlékszem az Alt-Shift-G kombinációval, és a bal felső sarkán ott van utána a Kilépés a teljes képernyős üzemmódból lehetőség.]