2.0.5 -> 2.0.6 upgrade gond

Sziasztok, úgy döntöttem a mai nap, hogy miután lassan két hónapja “átköltöztettem” a blogom saját szerverre, itt volna az ideje már belőni, mert az adatbézis sokáig csak itt fentrengett az Asztalon és foglalta a drágalátós helyet más ikonoktól. Ez megvolt, a Wordpress 2.0.3-asom működik gond nélkül. Meglestem a Wordpress hivatalos oldalát és lám-lám, már van 2.0.7. Frissítek, frissítés nem megy. Mondom klassz, akkor mehetek verziónként. Na ne akarjtok tudni, hogy milyen meló egy régebbi verziót találni a neten. Nem értem, hogy a Wordpress fejlesztői miért töntetik el mindig a régebbi verziókat. Aztán én mint a hülye keresgethetek Google apó segítségével. Na mindegy, sikerült sorban megtalálni az összes verziót és a 2.0.5-ig gond nélkül felfrissítettem (mellesleg a 2.0.5-öst innen akartam letölteni, de kaptam végül egy szép 404-est).





Sajnos a gond ott van, hogy nem sikerül a frissítés 2.0.6-ra. Amint felülírom a fájlokat, az oldal bemondja az unalmast, csak egy üres lap jelenik meg. Az upgrade.php megnyitásakor kapok három Strict Errort, de frissítés lemegy. Sajnos az oldal továbbra sem jelenik meg, üres lapot látok csak. Van valakinek hasonló tapasztalata? A hoszting saját szerveren van, PHP5, MySQL 5.0.









Code:

Strict Standards: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/e1/www/wp-settings.php on line 202

Strict Standards: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/e1/www/wp-settings.php on line 204

Strict Standards: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/e1/www/wp-settings.php on line 205