1 weboldalon két blog aloldal?

Sziasztok!





Már megint én alkalmatlankodok, de újabb problémába ütköztem: egy filmletöltős oldalt hoznék létre, amihez először egy különálló videóportált akartam, de aztán meggondoltam magam. A probléma a következő: a filmelőzetesek postok formájában kerülnének fel az oldalra, de nem akarom, hogy ömlesztve legyen a többi infóval (ismertetők, kritikák). Külön aloldalon szeretném megjeleníteni őket, ehhez, ha jól gondolom, egy újabb blog-oldalra lenne szükségem. Szerintetek mi lenne jobb megoldás: categoryként, és akkor lenne egy oldal, ahol minden megjelenik ömlesztve is, vagy csináljak egy aldomaint, amit menüként beszúrok a meglévő bloghoz? A videókat pluginnel jelenítem meg (TGN embed everything).





Előre is köszi!

[s:1yogcwzn]Ó, csak nem egy újabb filmletöltős oldal?[/s:1yogcwzn]











Szerintem felesleges túlbonyolítanod, a trailereket berakod egy trailerek kategóriába, amit mindenhonnan (főoldal, dátum szerinti archív stb) exkludálsz. Aztán csinálsz neki egy menüpontot. Így ha valaki keres egy filmre, akkor a leírását és a trailerét is megtalálja egy kereséssel.

Kösz a gyors választ!





Első sorodra: nem, ugyanarról van szó, csak így már nem annyira illett abba a témába.