000webhost.com

Próbáltam csinálni egy összehasonlító táblázatot. Az első évben ennyit kellene a domain-ra plusza tárhelyre költeni. A legolcsóbbnak a domain-tárhely bizonyosodott, de nem írták hogy az áraik az áfát tartalmazzák-e vagy nem, így elég olcsónak tűnik.





Valaki tud még hasonló szolgáltatokat? erről a vélemény?

















intornaet.hu webtárhely:1000 MB, e-mail:5 db-500 MB, MySQL adatbázis:korlátlan ár:18 375 ft/év





maxer.hu webtárhely:100 MB, e-mail:3 db-200 MB/db, MySQL adatbázis:korlátlan ár: 14 625 ft/év





web-server.h webtárhely:2986 MB, e-mail:korlátlan-2 GB, MySQL adatbázis:5 MB ár: 13 000 ft/év





***** webtárhely:500 MB, e-mail:5 db-500 MB, MySQL adatbázis:korlátlan ár: 12 375 ft/év





domain-tarhely.net webtárhely:2048 MB, e-mail:20 db-250 MB/db, MySQL adatbázis:??? ár: 6 000 ft/év

En is hasznaltam 000 hostot de miutan ki akartam probalni egy joomla-t egy wp-t meg par kepet szerettem volna feltenni egyszercsak nem akart engedelmeskedni az ftp cucc. Nem akart feltolteni semmit. Utana neztem es kiderult hogy okes hogy faszan megy az ingyentarhely de fajl limit van az oldalon. 4000 vagy 6000 fajlig enged feltenni barmit.











Ezutan mondtam azt hogy viszont lagytojas. Ez egy kicsit eros volt. 1500-at ad es meg fajllimit is van.











Megneztem a fizetos ajanlatukat es befizettem. Hosting24-ek csinaljak. En a havit valasztottam mert nem tudtam mit er a penzem. Befizettem. Egybol problema lett hogy renewal az account amit kapsz. Vagyis ujra megujul magatol. Megjobban vagyis: leveszik a penzt minden lejaratkor automatikusan. De annyi volt a megoldas hogy irtam a chat-en az embernek aki aki ugyeletes es kuldeni kellett egy ticket-et benne a problemammal es eltoroltek az automata megujitast. Segitettek egyket dologba. Egyebkent mindenbe segitenek aztmondta de hollap epitesben es a honlap admin reszben nem tudnak. De kodokat is lovik neked ha az kell meg barmit. Atmentettek nekem kb 5 masodperc alatt 000-rol az egesz komplett oldalt. Bar szerintem egy ceg ez a ketto igy nem nagy problema.











A penzrol meg annyit hogy 5 angol fontot fizetek erte havonta. Egy evre ez 11 valamennyi ha jol emlekszem. Ami kb 40ezer forint. Sok az tuti de havi ezerhat szerintem kibirhato a korlatlan tarhelyert. Annyi van meg amit nem reklamoznak agyonra hogy a max egybe feltoltheto fajlmeret az 128 mega. Lehet at tudjak neked irni ha megkered oket de nem probaltam meg ezt.





Az auto installerrel csinaltam a wordpress-emet is. De lehet meg vagy 10 masfajta blog szeruseget. Forumokat webboltot, kepkezeloket. Meg minden szirszart.





Megeri szerintem.











Ha valamit akartok tudni errol kerdezzetek.

000webhost igen… korlátoz rendesen sajnos, viszont még messze a legjobb szolgáltató. Mi náluk kötöttünk szerződést GOLD csomagra és tökéletesen működik. 0-24 óráig lehet őket zargatni trouble ticketen keresztül, és pár órás választ vagy max 24 órás választ vállalnak, viszont nekem nem volt még olyan hogy 30 percnél többet kellett volna várnom. Aki komolyan gondolja az bátran fizessen elő. Az ingyenes részéről annyit, hogy egy napi 30-40 fős forgalmat bonyolító phpbb3 fórumot még elbír. Viszont ha sokszor jelentkezel be ftp-re, töltesz fel, módosítasz, sütiket törlesz, gyorsítótárakat, tehát… kínzod a cms-edet, akkor néha 5 percre leállítják az oldaladat a túlzott memóriafogyasztás miatt. Sajnos nincs mit tenni.