000webhost.com

Szerencsére megtaláltam a 000webhost oldalán a megoldást…





Ha másnak is ilyen problémája akadna: egy script-et kell kikapcsolni.











Akkor ne válaszolj, túlélem…

Látom nem érted a lényeget: tahóság…


'hgrg' wrote on '2010-04-16:




Látom nem érted a lényeget: tahóság..








Értelek, csak szerintem nem tahóság. Ha felteszek egy kérdést egy topciban, amit valószínűleg ritkán/kevesen néznek, és van olyan topic, ami látogatottabb + témához kapcsolódik, mért ne tegyem fel ott is a kérdésemet?

Tisztelettel javasolom a Főnökségnek, hogy ezt a topicot helyezze át a Hoszting-es-domain-kerdesek részbe. Elképzelhető, hogy ott jobb helyen lenne …

Aggregator: Te nemrégen vagy még itt, biztos nem tudhatod, hogy itt általában egyik téma se szokott elhanyagolt lenni, ha ad 1: van benne új hozzászólás, ad 2: olyan olvassa, aki még ért is hozzá :slight_smile:











Az se baj, ha esetleg elkerülte a figyelmedet egy sor a szabályzatból:











“4.3 Ne crosspostingolj, azaz a témád mindig csak egy (1) fórumba illeszkedjen! Ne nyisd meg a témád több hasonló fórumban!”











Azért irtam most ide, hogy ez itt egy szabály :slight_smile:

#25 varnyu:





Én csak a hozzászólás számból következtettem rá, hogy a w3 valid topic gyakrabban látogatott.





Ok, ezentúl tartom magam a szabályzathoz.

Sziasztok











Hozzátenném én is a topikhoz ,hogy azért nem olyan rossz a 000webhost. Nekem ott van egy oldalam teszt célból és nyúzom rendesen mindenféle plug-in kipróbálás stb de még nem borult össze egyszer sem sőt néha fél napig tevékenykedek ide-oda rajta és semmiféle korlátozást nem észlelek. Telepítése a wordpress-nek 2 perc alatt megvan ha online file managert használsz.Zip fileban feltöltöm és indul is a telepítés.Aki nem bízik benne nézze meg byethost.com ot.Nem rosszak ők sem vista panel meg minden van itt is viszont nagyon szigorúak vigyázni tessék velük. 1 pici warez link és repülsz mindennéstül:)





Na csak ennyit akartam jó blogolást mindenkinek.


'creativeshaman' wrote on '2010-05-07:




meg minden van itt is viszont nagyon szigorúak vigyázni tessék velük. 1 pici warez link és repülsz mindennéstül:)











:D :D

'varnyu' wrote on '2010-05-10:




:D :D








Csak azért írtam mert byethost.com nál van egy tárhelyem "volt" gyakorolgatni jártam oda. Aznap a hidepost plugint próbálgattam hotfile-os linkekkel és kb. 1-2 óra után csak néztem egy nagyot, banoltak mindenestül.Hát nem legális file-ok linkjén teszteltem amit éppen google kiadott.


Tanulópénz smile.gif

Sziasztok!











A 000webhost tárhely az jó! Fórumom vagy már fél éve megy rajta, hibái meg csak akkor vannak ha elrontok valamit FTP-vel. illetve nélha behal az FTP, de Nekem semmi panaszom.





Viszont találtam pár valótlan állítást, ebben a témában…









Quote:

Szerintem korlátozzák a napi forgalmat 1 IP-ről.





Kedves RaaR, naponta minumum 5, maxium 10(rekord) órát töltök a saját oldalamon. Ez kizárt. David1212 problémája pláne nem lehet ez, mert Őt ,,kidobja".





Quote:

Bocsi, akkor a jó tárhely fogalmáról más az elképzelésünk. ;) Kipróbáltam teszt jelleggel, hát volt vele szivattyú rendesen... Kezdőknek nem ajánlanám nyugodt lelkiismerettel.





http://wptest.webege.com/ itt mondtam azt, hogy gürcöljön vele az, akinek 6szemű az öreganyja...





Kedves Admin Úr! Ez a tárhely 1500MB helyet, korlátlan MySQL -t, automata adatbázismentést, és FTP -t biztosít és reklámmentes (nem mint az UW vagy ATW). A weblap(wptest.webege.com) túlságosan is "rosszindulatú", pedig ez jó szolgáltató. Mondhatnék olyan szolgáltatót is aminek addig szidnád a felmenőit, a blogodon, ameddig HTTP -s protokolú barlangrajzokat firkáltak. Csak most tudok 3-at. Bár igazad van hogy a jó dolgokért fizetni kell.





Quote:

A tárhely.hu-n is jártam, ott Drupal-om is volt meg Joomla-m,





Ha a 000webhost rossz, akkor meg se említem a tárhely.hu -t.





Quote:

Fizetős tár óta Hawaii :D





Csakhát nem mindenki engedheti meg magának (pl.: bonyi a fizetés)





Ha bárkit megsértettem, akkor bocsánat, nem szándékos volt.

Részemről semmi gond, semmi sértődés. Akkor és ott én ezt tapasztaltam, azóta el is feledkeztem róla. Most visszamentem, ránéztem, beengedett az adminba, majd dobott egy adatbázis kapcsolódási hibát.





Oldalfrissítés, helyreállt a rend, bővítményfrissítés - lett volna, ha tudom, hogy mi a frászkarika volt a jelszavam hozzá. :slight_smile: :slight_smile: Majd a 3.0-val visszatérek rá.

multkor felpakoltam egy 3.0-át, kipróbálni. ment ott gond nélkül. a belső bővitmény frissités is.











valamelyik este felmentem - volna - a tárhelyre, nem jó a jelszó. jelszóemlékeztetőt kértem. kaptam. értelem nélküli karakter sorozat. részemről csodálkozás. mert én ugyan meg nem változtattam … és el se felejtettem … no mindegy. próbáltam egy sablont bennről feltölteni. nem ment … és nem ment a belső bővitmény frissités se.











dühömben még a domaint is töröltem

Szerencsére emlékezett a Firefox az admin belépésre, tehát be tudtam menni és megnézni, majd megadni a frissítéshez az FTP jelszót. Ott tartok, hogy lelkesen meg akarja nyitni az upgrade-core.php fájlt. Még nem töröltem, csak otthagytam, hogy még erjedjen egy kicsit. :wink:

:smiley: :smiley:

Plugin tesztelésre illetve a magyarosítások kipróbálására én is 000webhost-ra telepítettem egy 5perces-t (tényleg 5perc volt max a telepítés.)





Frissítéseket engedi az admin felületről, igaz azért vannak korlátok, mert a mysql nem korlátlan darabszámú az ingyenes kiadásukba!!! Max 3db ha jól tudom. Megy rendesen! Vettem náluk kemény 58.08$-ért fizetős tárhelyet melynek részleteiről itt olvashattok:



Code:

http://www.hosting24.com/features.php





Kupon kód: TWEET62


ezt használva csak 58.08$ egy évre a tárhely!És tényleg korlátlan náluk A tárhely és az adatforgalom, az emailek száma, az ftp, száma, az adatbázisok, de nézzétek meg a fenti linket és meglátjátok. (Nekem az 58.08 kb 13000HUF volt, de megérte!) Nagyon segítőkészek és a nap 24 órájában elérhetők.

Code:

* $4.84 rate is valid if you pay for 36 months.








még magyar tárhelyet sem kötnék le 3 évre. persze ez csak magánvéleményem

“Látom nem érted” Adtam meg egy kupon kódot amivel $4.84-t fizetsz/hó és csak 1évre kell befizetni, nem 3-ra azaz 58.08-at fizetsz csak be!

Biztos ugy van, ha Te mondod :slight_smile:

Ha kilőjük az ingyentárhely versiot és fizetőset választunk, akkor melyiket javasolja a nagyérdemű, WP-hez? Nekem elég lenne egy 100mb mert csak egy bemutatkozó lapról lenne szó. és 10 ezere alatt ezt domain névvel meg lehet oldani?

Nem az olcsó, hanem a minőségi tárhelyet kell keresni!!! Hostgator, mediacenter, maxer