wp-comments-post.php probléma

Ha 404-et kapsz struktura frissítése után akkor kér dolog lehet. Vagy nem tudja létrehozni a wp a .htacces fájlt vagy nincs engedélyezve a szerveren a használata.

WP gyökér könyvtár. Rejtett fájlok láthatóvá tétele funkció használata. “.htaccess”

vagy ha nem totalcommandert használsz, a szolgáltatói WebFTP ki szokta tenni neked rögtön a a .htaccess-t…

kitöröltem a .htacces fájlt és közvetlen linkeknél nap és név alapjára állítottam… ekkor létrehozta megint a .htacces fájlt… de 404 es error az oldalon… utána vissza állítottam alapértelmezettre a közvetlen linkeket és vissza állt megint az oldal… kezdő oldal de semmi… még mindig nem működnek a hivatkozások… hiába kattintok 1postra nem hozza be marad kezdő oldal… azelőtt nem volt vele semmi ilyesmi gond csak miután újraraktam a wpt.

szerintem nincs mod rewrite engedélyezve neked… felejtsd el a permalinkeket…

php infót nézz és ha mod_rewrite off akkor nincs mit tenni, a szolgáltatód kikapcsolta.

jó oké… már mondtam hogy nem értek az ilyesmihez…szóval fogalmam sincs hogyan kéne megnézni a php infót… megköszönném ha kicsit részletesebben leírná valaki hogy hogyan is kéne megnézni^^

Készítesz egy akármi.php fájlt, pl notepaddal és beleírod hogy























feltöltöd a szerverre.











Megnézed a www.teoldalad.hu/akármi.php -vel és máris csomó infód van. Hacsak ezt is nem tiltja a szolgáltató.

hát úgy néz ki ezt tiltja a tárhely… zsír… szóval felejtős és nézhetek új tárhelynek… csak azt nem értem hogy akkor mért nem írnak egy levelet hogy jogokat sértettem és ezért töröljük vagy 1pár dolgot tiltottunk mert nem tartottam be szerződést… had szenvedjek vele mire rájövök a dologra

Ezt hívják tanulási folyamatnak; amikor a gagyi tárhely szolgáltatója rávezet a cumira, amikor megtanítja, hogy a végén mégiscsak a drágább az olcsóbb. :slight_smile: :wink:











Nagyon kevés dolgot adnak manapság ingyen; mindennek van ára - különösen az ingyenes tárhelyszolgáltatásnak. :frowning: