Termékszűrő elhelyezése a mobilnézetben

Elnézést kérek, lehet, hogy nem jó helyre írok – Az lenne a kérdésem,
hogyan lehet megoldani, hogy a mobilnézetben a listázott termékek elejére kerüljenek a szűrők ,mert most a termékek után jelennek meg a szűrők. Le kell görgetni az összes terméket, hogy hozzáférjünk a szűrőkhöz…
Külön létre lehet hozni egy szűrő boxot ahova kattintva lemegy a kurzor a szűrőkhöz vagy a szűrőket előbbre lehet rakni a termékeknél egy “szűrő ikon”-t kirakva ?
A PC nézetben ez nem gond mert a szűrők balra vannak csak a mobilnézetnél van gond…
www.teniszes.hu oldal mobilnézetén lehet megnézni az említett dolgot.
Előre is köszönöm az ötleteket.
üdv. Zoli

Vettem teniszlabdát: Rendelés szám: 30389

Amúgy webáruházak fenntarthatóságával és sikerességével foglalkozok.

ügyelet/hotline: +36-20-4242498  sms@szepe.net  skype: szepe.viktor
Budapest, III. kerület

Szia !

Hát egyenlőre, sajnos az online terület nem a legsikeresebb terület az értékesítésünkben és ez folyamatosan romlik az évek alatt -

Ennek fő oka lehet a régi webshop összes hibája (régi php rendszer rangsorolása- mobil megjelenés nehézkessége www.teniszlabda.hu , ill. hiányos, nincs marketing stb…)

Nem tudom Te miben és milyen formában tudnál segíteni/ötletelni az új teniszes.hu-val kapcsolatban. A fejlesztő lassan dolgozik rajta - ezért lassan készül el… Nem tudom, hogy ez az új felület hoz-e eredményt–
mindenképpen be kell fejeznem.

Várom a válaszodat.

üdv.

Zoli

1 kedvelés

Ilyen izgalmakról beszélgettünk @Tennisdragon -nal, meg arról, hogy csak élhető, fenntartható folyamatokat érdemes egy webáruházban folytatni: