Színválasztásnál a pontos színkódot nem tudom bevinni

Sziasztok,

kezdőként, megoldást szeretnék kérni a következőre:
szeretném a szín megadásánál (betűszín, menüszín, háttérszín …) a pontos színkód szerint megadni a színt, azonban nem jelenik meg ilyen mező.

Csak találomra tudom beállítani a színt:

Segítséget előre is köszönöm.

Szia!
Ezt konkrétan hol is látod? Melyik sablont használod?

Divi a sablon.
És bárhol ezt látom, ahol színt lehet(ne) beállítani :frowning:

Ha jól látom, akkor ezt a Megjelenés-Testreszabás menüben próbálod, igaz?

Ennek ennyinek kellene lennie

Minden a legfrissebb nálad? Divi, Divi Builder, Wordpress?

Igen, ott próbálom. És ezt szeretném én is látni, de helyette csak az jön be, amit küldtem.

Ha mindened friss, akkor írj privátban és küldd el a belépési adatokat (akár új felhasználóként), és megnézem, mi lehet a baj.

Egy ilyen üzenetem van Vezérlőpultban:
WordPress 5.0.3 elérhető! Frissítés most!

Erre még nem frissítettem, kezdőként tartottam / tartok tőle, hogy a beállítások / tartalmak elvesznek …

Minden nagyobb frissítés előtt végezz biztonsági mentést, és nem lehet gond. Fontos, hogy mindig mindenből a legfrissebb verzió legyen fent, mert ezzel sokat teszel a honlapod védelme érdekében.

Köszönöm szépen! WP-t frissítettem, a Divi frissítésnél elakadt a dolog a User és Api key kérésénél, miután szövevényesebb a honlap múltja, így ezt beszerzem és megpróbálom, hátha úgy rendben lesz …
Nagyon köszönöm a segítséged!

Rendben. Írj bátran, ha nem megy továbbra sem!

Sziasztok!

Ehhez a témához kapcsolódó kérdésem lenne. Divi sablon-t használom és egy dolgot nem tudok rajta megváltoztatni, mégpedig ha bármelyik menüpontra rámutatok az egérrel akkor egy alap szürke színnel jelöli ki. Ezt nem tudom megváltoztatni. Minden módosítás lehetséges pl alap menü szöveg szín, háttérszín, legördülő szín, aktív hivatkozás szín… Lehetséges amit én szeretnék? :slight_smile:
Előre is köszi a választ!

Üdv.: Caspi

Szia!

Ez az ún. hover. Egyedi css-hez másold be ezt:

#top-menu li a:hover {
opacity: 1!important; /* ezzel állítod be, hogy ne legyen kicsit sem áttetsző /
color: #000; /
ide add meg a kívánt színt, amit szeretnél, ha felé viszed az egeret */
}

1 kedvelés

Köszönöm a segítséget! az sikerült, hogy ne legyen semmilyen szín ha rámutatok az egérrel, viszont így ahogy bemásoltam az egészet a color kód szürke, valami kell még oda, hogy működjön :slight_smile:

ohh sikerült :slight_smile:
#top-menu li a:hover {
opacity: 1!important;
color: #2ea3f2

köszönöm szépen a segítséget!!

Nincs mit! Azért zárd le az egészet.

#top-menu li a:hover {
opacity: 1!important;
color: #2ea3f2;
}

megvolt csak az kimaradt a linkelésből :slight_smile: Köszi!

Még 1 kérdésem lenne ezzel kapcsolatban. Legördülő Menünél meg lehet ezt oldani, hogy így nézzen ki ha rámutatok az egérrel? most vette, észre , hogy úgy nem megy. egyszínű marad :slight_smile:

  • a mobil nézetnél ugyan ez csak ott alap szürke.

Köszönöm! :slight_smile:

Az így alatt mit értesz? Ott is változzon a szín, vagy a felsorolós pöttyöt szeretnéd, ha felé viszed az egeret?

Előbbi:

#top-menu li li a:hover { color:#000 !important; }

Ha lefele lapozom az oldalt akkor a menü fent marad az oldalt tetején, viszont akkor ha rámutatok az egérrel bármelyik menüpontra, akkor alap fehér szín marad és nem szineződik be, mint amikor a lap tetejére görgetek és alaphelyzetben van a menü.

aha. sticky menure gondolsz
próbáld meg ezt:

.et_header_style_left .et-fixed-header #et-top-navigation nav>ul>li>a:hover {
color:#000 !important;
}

Ez akkor jó, ha a klasszikus menü elrendezés van beállítva. Ha másik, akkor kérlek linkeld be az oldalad és segítek.