sújos problémám van, s nem tudom eldönteni mi van!

Sziasztok!











A cjb.hu-n üzemeltetem a blogomat, és eddig minden frankón működött, de mai napon csak a következő hibaüzenetet kapom ha az oldalra lépek:











Invalid query: Incorrect file format ‘freewebusers’











előbb arra gyanakodtam, hogy hátha valamelyik regisztrált felhasználó illegális (vagy túl nagy) fájlt tóltött fel, de a wp-content- ben csak képek vannak semmi durva (máshol meg nem is lehet)











és ha az oldalam/wp-login.php-t futtatom akkor bejön loginablak és azon keresztül adminfelület bejön és onnan már meg tudom tekinteni az oldalt, de simán böngésző megnyitása és oldalam megnyitása nem megy!!!











Szerintetek mi lehet a hiba???











Előzményként annyi hogy az utolsó dolog amit tettem hogy feltöltöttem a contactforms (cforms) plugint, de nem konfiguráltam meg semmit nem tettem vele csak bekapcsoltam, aztán megilyedtem és gyorsan ftp-n keresztül töröltem a plugin könyvtárát de semmi nem változott hibaüzenet…











Szerintetek mi lehet a baj???











kérlek segítsetek nagyon fontos lenne!!











Köszi!

Nem vagyok ismerős azzal a host-tal, de a hiba üzenet (számomra) eléggé egyértelműen valamiféle hosting problémára utal - ingyenes tárhelyet adnak, és valahol valami gond van a ‘freewebuser’ (ingyenes felhasználó) házatáján…











u.i. Odamentem a cjb.hu oldalára és belenéztem a fórumjukba, gondolván, hátha valami okosságra rá lehet bukkanni - hát őszintén szólva, egy ilyen csapattól, amelyik ennyi szar spam-et beenged a saját fórumjára, és nem képes kiszűrni őket… én nem sok jót remélek! Sorry.

sztem is szolgáltatói oldalon lesz a para, es osztom moshu véleményét. ne számíts tul sok jóra:) 12.000 forint átlagban egy .hu domain és hozzá való webtárhely szolgáltatás és többet ilyen parád nincsen!

Szia! Szó szerint ugyanez történt velem is, most teljesen be vagyok rezelve, mert rengeteg munkám van benne! Kíváncsian várom a válaszokat én is! Én is feltettem ezt a kérdést ma, mert nem vettem észre a Te kérdésedet, úgyhogy bocs! Üdv: H

a “segítséget s.o.s” topicot viszont törölhetnétek ha már így összegyültek a kedves cjb.hu-s felhasználók:)




az a 12.000... évi/havi? vagymi? (csak mert öl a kiváncsiság)

Írtam most egy levelet a problémáról a cjb-nek!











Remélem hamarosan jön válasz, mert ha nem sajna nagyon-nagy negatív reklámkampányt kell indítanunk ellenük…











Hencida! ha meg tudsz valamit kérlek tudasd, s fordítva…











Minden esetre szerintem mentsd le a bejegyzéseidet hátha nem tér vissza a blog (a www.oldalad.cjb.hu/wp-login.php keresztül be tudsz logolni az adminra és ott intéző/ export











köszi a válaszokat, igazából sejtettem hogy nem a wp omlott össze !

moshu





évi 12 rugó körül





ez pl atw.hu meg extra.hu díjak, többit nem ismerem, de sok az sem lehet… a kicsi városi cégek többe kerülnek sztem, mint az ingyenes szolgáltatók fizetős verziói, ráadásul utóbbiak ebből élnek csak, és ezért sztem modernebb a felszerelés és jobb a szolgáltatás is

sziasztok utánanézetm phpmyadminban ennek a hibaüzenetnek:











sajna nem értem mit akar mondani, de le tudná valaki fordítani nekem ezt?:











SQL-kérés: DokumentációSzerkeszt











SELECT COUNT( * ) AS count





FROM hasznosholmik1.wp_Counterize





WHERE id LIKE CONVERT( _utf8 ‘%freewebuser%’





USING )





COLLATE OR IP LIKE CONVERT( _utf8 ‘%freewebuser%’





USING latin1 )





COLLATE latin1_swedish_ci





OR timestamp LIKE CONVERT( _utf8 ‘%freewebuser%’





USING )





COLLATE OR pageID LIKE CONVERT( _utf8 ‘%freewebuser%’





USING )





COLLATE OR agentID LIKE CONVERT( _utf8 ‘%freewebuser%’





USING )





COLLATE OR refererID LIKE CONVERT( _utf8 ‘%freewebuser%’





USING )





COLLATE











MySQL jelzi: Dokumentáció





#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ‘) COLLATE OR IP LIKE CONVERT(_utf8 ‘%freewebuser%’ USING latin1) COLLATE lati’ at line 1











nah valaki aki ért mysql-hez segítsen kérem











köszi

Ha relative friss WP verziód van, próbáld kitörölni ezt a két sort a wp-config file-ból:





define(‘DB_CHARSET’, ‘utf8’);





define(‘DB_COLLATE’, ‘’);





és nézd meg micsinálamicsoda…

Nos, én is benéztem a php myadminba, ahol a tevékenységeknél legalul ezt az üzenetet kaptam,











“Hiba





A munka kiegészítő tulajdonságai a vonatkozó táblákra





meg lettek szüntetve. Az okokért kattints ide.”











majd pedig az ‘ide’ gombra kattintva:











“Szerver: sqlsql





Adatbázis: lelekboncolo1lelekboncolo1





PMA Database … Nincs rendben[ Dokumentáció ]





Általános relációs jellemzők Tiltott”











akkor ez most mit jelent???

a 12.000 az / év természetesen











ahol én szoktam regisztrálni (semmiféle anyagi érdekem nem fűz hozzá, még azt sem kérem hogy írj be tippadónak)





1 db. domain





50 db. mail cím





1 gb webtárhely





1 gb mail tárhely





korlátlan aldomain





php, mysql, javascript











szóval minden ami végül is kell…





ha érdekel a szolgáltató , dobj egy mailt és elküldöm. ha jól tudom itt nem szabad reklámozni.

Köszönjük mindenki segítségét, most néztem a cjb oldalán, hogy elszállt a szerverük, dolgoznak a probléma megoldásán, szal kezdek derűlátó lenni… Pusszantás

Sziasztok!





Nekem is lenne egy SOS kérdésem!





A wordpressben megváltoztattam a blog elérési útvonalát véletlenül





Melyik fájlban tudom ezt visszaváltoztatni, mert most még belépni sem tudok frown.gif





mert nem találja abban a könyvtárban a wp-login.php -t.











köszi!

sziasztok!











nekem is gondom van…, eltűnt a wp-ből az a szöveg szerkesztő rész, ami ki van téve, amkor új lapot készít az ember, vagy szerkeszteni szeretné (jobbra zárt, balra zárt, sbt…)











miért űnik le? hogy lehet visszatenni?











köszi!