Saját mezők

Sziasztok, nemrég kezdtem WP-vel dolgozni. Eddig mindenre találtam megoldást, kivétel erre. Hogyan lehetséges az, hogy egy adott oldalon definiált saját mező értékeit, meghívom egy másik oldalon?











Kicsit pontosítok. Adott egy weblap, ahol telkek és házak adatlapjai vannak. Mindkét esetben az admin létrehoz egy oldalt, ahova csak a kész saját mezőket kell kitöltenie (pl.: telek területe), amit aztán az előre elkészített egyedi “alsablonba” illeszt a rendszer. Viszont kell egy oylan mező, ahol a telekre építhető háztípusok (+adatai) megjelennek.











Arra gondolta, hogy létrehozom a ház aloldalakat, és a telek aloldalakon meghívom a sablonban azok változóit. És az admin, egyszerűen ad egy 1-es értéket az adott blokknak, ha azt szeretné, hogy megjelenjen.











Muszáj voltam megcsavarni a dolgot, mert a megbízó nem ért semmit ehhez és ezért a lehető legegyszerűbb módon kell ezt megvalósítani.











Előre is köszönöm a segítséget, ha túl zagyva, amit írtam, kérdezzetek és megpróbálom jobban megfogalmazni.

Ha egyedi mezőkre gondolsz akkor mondjuk így:



Code:

ID, "jellemzo", $single = true);

if($jellem !== '') {

echo 'Alapterület: ' . $jellem;

} ?>





És akkor az egyedi mező neve "jellemzo", értéke pedig az ugye amit te megadsz. Ilyen azt kapod majd hogy Alapterület: "xy"

'Efrud' wrote on '2009-10-07:




Ha egyedi mezőkre gondolsz akkor mondjuk így:


Code:

ID, "jellemzo", $single = true);

if($jellem !== '') {

echo 'Alapterület: ' . $jellem;

} ?>





És akkor az egyedi mező neve "jellemzo", értéke pedig az ugye amit te megadsz. Ilyen azt kapod majd hogy Alapterület: "xy"








Igen ez megvan, de a kérdés az, hogyha az egyedi mező egy másik oldalon van megadva, akkor meg tudom hívni?





pl.:


Ház adatlapján saját mező -> terület


Telek adatlapján kiíratnám: ház adatlap -> terület





Arra gondoltam, ha direktbe megadom, hogy " $post->27 ", akkor az működik?

akkor csak simán ird az id-t, tehát









Code:

<?php $jellem = get_post_meta("27", "jellemzo", $single = true);

if($jellem !== '') {

echo 'Alapterület: ' . $jellem;

} ?>