Pluginra van szükségem

Sziasztok!











Olyan pluginra és widgetre van szükségem, amivel a következő lépéseket tudom megtenni:










  1. lépés: a blog jobb oldalán lesz egy blog értesítőre feliratkozós 2 mezőből álló form (keresztnév és e-mail cím)




  2. lépés: ezeket az adatokat begyűjti az adatbázisba, és elugrik egy thank you page-re, valamint egy üdvözlő e-mailt is ír az új feliratkozónak. Természetesen personalizálva.




  3. lépés: amikor úgy gondolom küldök ki hírlevelet, és természetesen azok personalizálva lennének.











    Köszönöm az eddigi segítségeteket is.











    üdv: Marci

Ezt már kérdezted egyszer, és akkor is válaszoltam rá:











http://www.deliciousdays.com/cforms-plugin











Hírlevélküldésre pedig válogassál bővítményt itt:











http://wordpress.org/extend/plugins/











“Newsletter” a keresőszó, vagy a Google-ban a wp+plugin+newsletter

Köszönöm Győző a segítséged.











Az első ajánlásod kipróbáltam, csak azt nem tudom, hogyan lehet beállítani personalizált üdvözlő e-mailt írni. Egyébként nagyon könnyen használható.











A másik ami miatt újra beírtam a kérésem az, hogy nem tudom, hogyan lehet az egész folyamatot automatizálni. Egyszer bejelentkezik valaki, és utána minden automatikus, csak a hírleveleket kell nekem megszerkeszteni.











Reménykedtem abban, hogy van egyetlen plugin, amivel mindez megoldható :slight_smile:











Még egyszer köszönöm a segítséged.

A beállításoknál írhatod meg (van egy kis alap is, amit átszerkeszthetsz).











A bejelentkezési mező neve “Name”, vagy “Név”, azaz, amit a felhasználó lát a frontenden. Az admin oldalról a perszonalizáció, a megszemélyesítés annyit jelent, hogy a válasz emailben úgy szerkeszted:











Kedves {Név}!..blabla…











Természetesen, a kapcsos zárójelben bármelyik mező neve lehet, csak ügyelni kell arra, hogy létezzen olyan mező, és számít a kis- és nagybetű, meg ékezet is…











Ez két különböző tevékenység (mármint a Kapcsolat és a Hírlevél), ezért két különböző bővítmény is van rá, még, ha vannak átfedések is köztük.

hy nekem 1 olyan regisztrációs pluginra lenne szűkségem mert az oldalamra nagyon kéne regisztráció de nem tudom hogy csináljam meg:S

JAH meg 1 olyasmi pluginra is szkségem lenne amit a felteszek akkor magyar lessz az admin felűlet mert nekem az angol még tul magas:s

Köszönöm Győző az eddigi segítségeket, és bocs, hogy csak most köszöntem meg, mostanában nagyon sok a dolgom irritated.gif





(Tárhelyet váltottam, mert már egyre több volt a gond az előzővel)











1.





Olyan plugin-re volna szükségem, hogy ha a főoldalon, már sok a post, akkor bizonyos hossz, vagy post darabszám után egy újabb ablakban jelenítse meg a többi postot.





Eddig próbáltam a WP Page Numbers plugin-al, de valahogy nem sikerült. Akár milyen sok, hosszú, de tényleg elég hosszúak a postok, akkor is csak egy oldalon van az összes post, és nincs a lap alján sem a “lapozó”.











2.





Szavazónak a WP-Polls 2.40-et használom, de sajnos hiába írom át a wp-polls.php-ben a szavakat, az oldalon marad az angol szöveg. Pedig az oldalon a szerkesztőben írom át, majd menti is, de a felhasználói oldalon csak angolul mutatja, pl: Vote, View Results irritated.gif Ha esetleg meg van ehhez a verzióhoz a teljes magyarítás, kérem tegye fel!


macilaciii wrote:

JAH meg 1 olyasmi pluginra is szkségem lenne amit a felteszek akkor magyar lessz az admin felűlet mert nekem az angol még tul magas:s








Szervusz MaciLaciii!





1. A regisztrációt a WP alapból kezeli, a Beállításoknál kell beállítani az alapkívánságokat. :)





2. Feltételezem, hogy a magyar verziót töltötted le, és telepítetted, és ekkor a /wp-content/languages könyvtáradban ott lakik a hu_HU.mo fájl. (Ha nem így lenne, akkor hozd létre FTP-vel a könyvtárat, és másold bele a fájlt.)


A magyarul történő megszólalás előzőeken túli feltétele, hogy a WP gyökérkönyvtárában lévő wp-config.php fájlodban a wplang(hu_HU) legyen beállítva.





Ha használod az oldalon a keresőt, vagy a Dokumentációba belenézel, akkor láthatod, hogy pontosan hol is: http://dokumentacio.word-press.hu/telepites.html

Köszönöm de itt én megint csak elakattam:





nekem esetleg csak olyanom va hogy wp-config sample de sajnos és eléggé buta vagyok és sajna nem tudom hogy ezt hol kell szerkeszteni “átirni” elöre is köszönöm (a regisztrációval már boldogulok)

Akkor még nem is telepítetted a WP-t?? Milyen regisztrációval boldogulsz??











Ha a WordPress Magyarország oldalairól töltötted le a WP-t, akkor nem kell szerkesztgetni semmit sem, az már úgy van, ahogyan neki magyarul lakozni kell. :slight_smile:











Letöltése itt.











Telepítési útmutató pedig itt.

innen szettel le fel telepitettem telepitésnél még magyar is de az adminisztárcios felűletem angol

Bocsi, lefordítanád magyarra, amit közölni szeretné? :wink:











Innen szedted le (mármint a WordPress Magyarországról), és a feltelepítés után az admin felület magyar?











Adnál linket is?


Farkas Győző wrote:

Bocsi, lefordítanád magyarra, amit közölni szeretné? ;)





Innen szedted le (mármint a WordPress Magyarországról), és a feltelepítés után az admin felület magyar?





Adnál linket is?





.... itt van a wordpress motorom a motort innen szettem le és sajnos angol az oldal és az adminisztrációs felűlet is








Ne linkelj illegális tartalmamat!

Újra sziasztok smile.gif











Győző köszönöm a cformsII tippet, sikerült beállítani, nagyon jól működik.











Amivel még szenvedek az a hírlevél küldés frown.gif





Amit szeretnék, hogy benne legyen:




  • mindenkinek külön perszonalizált levelet tudjak küldeni




  • a cformsII által elkészített adattáblát használja (automatikusan)











    Köszönöm segítségeteket előre is.











    Marci

plugin kéne : kéne 1 olyan űrlapos plugin amit én az adminisztrácios felűleten megszerkesztek hogymien mezök legyenek és mien cimre kűlgye és kiadja a html kodját legalábbis ilyesmi kéne


Török Zoltán wrote:

erre kepes a wp magatol is....


http://codex.wordpress.org/Blog_by_Email








Udv mindenkinke!


Erdeklodnek hogy hogyan lehet sajat widgetet csinalni es azt hogy tudom elhelyezni a widgetek kozott?


koszonom!

Üdvözlet!











Plugint szeretnék a következőhöz: felhasználók saját képet tudjanak feltölteni magukról, lehessen beállítani a belépési felületet, stb.











Melyik plugin kezeli ezt?











Az a baj, hogy nincs ötletem, milyen szavakkal keressek rá. Beléptető, felhasználó? angolul











Ti mit használtok? Köszi a választ!

Én a gravatar rendszerrel ismerkedem. Ez nem teljesen az amire te gondoltál. Ez egy open id rendszer szerű dolog, de a képeket megjeleníti.











A másik amit még próbáltam az a twitter autentikáció. Itt szintén képes megjeleníteni a twitteresek feltöltött képeit.











Előnye, hogy nem foglalja a te tárhelyed.


kiseva3 wrote:

Üdvözlet!





Plugint szeretnék a következőhöz: felhasználók saját képet tudjanak feltölteni magukról,








http://wordpress.org/extend/plugins/user-photo/





http://wordpress.org/extend/plugins/register-plus/

Sziasztok!











Tudtok valami olyan eseménynaptár plugint, ami a következőket tudja?





-Eseménykilistázás ÉS naptár (külön-külön)





-Események kategorizálása, és külön kategóriánkénti megjelenítés…











Most ezt az “Events manager”-t használom, de sajnos ezzel nem lehet kategorizálni, nekem pedig nagyon nagy szükségem lenne rá…Előre is köszi.