nem tudok semit sem írni!

Semmi változtatás nem történt mostanában. Csak tettem fel egymás után a bejegyzéseket és egyszer csak a következőt már nem lehetett. :frowning:


'hgrg' wrote on '2010-02-04:




esetleg nézd meg nem nőtted-e ki a mysql adatbázisod :D








Megkérdeztem a szolgáltatóm és ez a válasza:





Nálunk nincs ilyen, hogy kinövi a mysql adatbázist, így ez biztosan nem probléma. A tárhely sincs betelve, így az se lehet gond. Őszintén szólva nem tudom mi lehet a probléma, szerintem valami WP probléma lesz.

másold fel a legújabb verziót újra, és frissítsd a fájlokat. rendbe kell hozza.


'szeszterke' wrote on '2010-02-04:




Hosszas kutakodás után megtaláltam ezt a hasonló témát, de a megoldást nem. Szóval:





Bejegyzés írásánál azt a rendszerüzenetet kapom, hogy





"“.......bejegyzés szerkesztése sikertelen.





Újra kellene próbálkozni!"





Minden egyéb magyarázat nélkül.





Többször próbáltam, ki-be jelentkeztem az adminból és mégis ez fogad.





Wordpress 2.9.1 Mystique sablon 200. bejegyzés... vagyis már van 200 bejegyzés és további bejegyzéseket sem enged publikálni.





Megmarad a bejegyzés piszkozatban, de nem lehet publikálni.





A blog: http://mlmhogyan.com/pszichologia/a-tetelek/





Mit tegyek? Mi lehet a gond?








Ez (hangsúlyozom ), az én meglátásom!





Három dolog kell ahhoz , hogy a WP normálisan működjön.


1- A Wp (itt főleg a fájlokra gondolok)


2- Intenet


3- Tárhely


Elemezzük:


-A WP fájljaiban nem történt általad változás( ez nem azt jelenti, hogy 'más' által se történhetett.


-Internet(mindaz ami ahhoz kell, hogy a számítógéped csatlakozhasson az internetre).


Tehát minden böngészővel azt csinálja?


Nincs 'valami' a gépen(vírus ilyesmi)?


Nem az internetszolgáltató 'hüléskedik'(nekem szokott, néha a tárhelyem nem érem el stb..Eddig még mindig letagadták, hogy változtattak volna valamit)


Másik PC-n is csinálja?Másik szolgáltatóval?


- A tárhelyhez annyi hozzáfűznivalóm van hogy,


nálam egyik pillanatról a másikra megváltoztak pl. az adatbázis adatok.


Egyszer gondoltam egyet és mondom csak úgy próbaképpen felteszek egy WP-t.


Mindent úgy csináltam, mint régen,de nem sikerült.


Megkértem egy tőlem 150km-re lakó ismerősömet, és neki egyből sikerült.


A WPMU-ban meg van egy olyan widget, hogy kirakja az épp online tagok avatárjait,


és azse működött azon a tárhelyen(akárki lépett be, nem jelezte).


Megkerestem a tárhely-szolgáltatót telefonon, majd emailban(mert telefonon azt mondták, hogy ez nekik bonyolult,írjam le)


Leírtam, majd másnap jött egy email, hogy 'mi lehet' a probléma.(egész más)


Mondanom se kell, hogy azóta a szokott módon tudok telepíteni(annak ellenére, hogy állítják, hogy ők nem állítottak semmit).


Na ennyit a tárhelyemről





Ha mindezeket 'kiszűrted', akkor szerintem pontos hibajelenséget tudsz leírni


És gondolom konkrét segítség is lesz(mert így csak találgatunk). ;)

@rozi kösz a tippet, kipróbáltam újra és működik, lehet, hogy tényleg a tárhelyszolgáltató volt ludas valamiben, csak tényleg tagadják.











Úgy tűnik valóban megoldódott magától a dolog, örülök, és ameddig így marad, nem agyalok rajta többet. :slight_smile:











@mano - az automatikus frissítést használtam, és a legújabb verzióm volt fenn - ráfrisítés - hmmm? (ilyet még nem próbáltam vagy nem emlékszem rá)- hát mostmár, hogy helyrejött magától, nem próbálom ki











Köszönöm mindenkinek a segítséget!

" szerintem valami WP probléma lesz. "





Látod-látod, nem kell mindent(egyből) a WP-re fogni, jól össze van az rakva.











Örülök.





:smiley:

@szeszterke: nyugodtan “ráfrissíthetsz” felülírhatod a jelenlegi verzió file-jait, nem változik tőle semmi :). Csak néha az utomatával vagy akár ftp-n keresztül is: megszakad, nem ír felül minden file-t stb… ilyenkor mindenképp érdemes egy “ráfrissítés” de manuálisan (FTPn keresztül" érdemes…)

Nyugi, ezt a “wp a hibás” szöveget anno velem is eljátszották, felraktam egy wp memory usage-et és kiderült,hogy elég szűken mérték a tárhelyem memória dolgait :slight_smile: szóltam nekik, hogy hellosziaszevasz, és rá néhány napra el is tűnt a gond :wink:

Balou: ha van htaccess használat akkor elég lett volt php memory limit-et azzal emelni… ill. ha van custom php.ini-d az a legjobb én GoDaddynél most shared acc-on 512M-t eszek pár helyen :smiley:





szerk:… 16volt az alap :smiley:

htacces van, phpini nincs :smiley: De azt hiszem htaccessben növeltem és nem reagált rá…ha jól emlékszem…nem tudom már…

:o akkor “szógátató” rugdosás :smiley: