Mobil menü nem müködik, de csak a kezdö oldalon

Sziasztok !
Az egyik oldalamon, mobil nézetben, nem müködik a menü, de csak a kezdö lapon !! ha tovàbblépek akkor tökéletesen müködik.
Lenne valakinek ötlete hogy mi lehet a hiba?
www.rothenburg2020.ch

Szia! Azt mutatja a chrome (f12 majd console-ban nézve), hogy a frontend-modules.js?ver=2.5.11 - fájlban van a hiba. De ahogy írod, tényleg csak a főoldalon van ez, emiatt nem működik mobil nézetben a menüd. Ez az ok, ezt okozza a hibás működést!

Próbáld ki azt, hogy lekapcsolod az összes plugint ami nem kell, mindengyiket állítsd off-ra, kivéve az elementort! Ha van cache plugin, bármilyen, azokat is. Nézd meg, változott-e a valami. Ha nem javult meg, akkor csinálj elementorban egy üres oldalt, amiben nincs semmi, miközben minden (elementor-t kivéve) ki van kapcsolva. Utána állítsd be ezt “főoldalnak”! Ha egy üres oldal, - ami elementorban készült - és minden cache és plugin ki van kapcsolva, és mégsem működik, akkor állítsd át próbának egy alap sablonra. Akkor van-e ez a hiba? Valalmi miatt a fent említett JS fájl hibásan működik, de csaka főoldalon és ez miatt működik rosszul a mobil menü.

Vagy a sablon vagy az elementor egyik "widget"része, amit betettél a főoldalra, az összeakad / rosszul működik.

Vajon ha minden cache plugin-t kikapcsolsz és egy üres elementoros oldalt állítasz be FŐOLDALNAK Wp alatt, akkor is VAN EZ a hiba? Ennyi lenne az első lépés. Ezt kell megnézni… ez az első lépés, írd meg mit tapasztalsz.

szia,
köszi a segitséget !!
csinàltam egy üres oldalt elementorral, de a pluginokat nem kapcsoltam ki mert sok van és mind kell.
viszont igy megtalàltam hogy az egyik kép alatti szövegben voltak olyan dolgok amik nem tudom hogy kerültek oda:

<div class="elementor-widget-wrap ui-sortable">
<div class="elementor-element elementor-element-edit-mode elementor-element-58f40a9 elementor-element--toggle-edit-tools elementor-widget elementor-widget-text-editor" data-id="58f40a9" data-element_type="widget" data-model-cid="c3813" data-widget_type="text-editor.default">
<div class="elementor-widget-container">
<div class="elementor-text-editor elementor-clearfix elementor-inline-editing" data-elementor-setting-key="editor" data-elementor-inline-editing-toolbar="advanced">
<p style="text-align: left;">Der Siegermuni sucht einen passenden und originellen Namen mit Bezug zum Schwingfest und zu Rothenburg. Sende Deinen Namensvorschlag <a href="https://rothenburg2020.ch/siegermuni-sucht-namen/"> ... (weiter lesen)</a></p>

</div>
</div>
</div>
</div>

megcsinàltam az oldalt ez nélkül és müködik !!
köszönöm :slight_smile:
Péter