Lábrészben található infók

Sziasztok!











Elég jól haladok a weboldalammal, de felmerült bennem egy kérdés!





A lábrészben (footer-ben) a kiemelt részt átírhatom?





Ebből nem lehet gondom? Vagy annak a résznek mindenképp szerepelni kell az oldalamon?












<?php _e('Powered by '); ?> WordPress |

<?php _e ('Designed by '); ?>http//ww.elegantthemes.com ">Elegant Themes






<?php _e('Powered by '); ?> WordPress |


<?php _e ('Designed by '); ?>Elegant Themes




Amennyiben a tartalmára gondolsz, akkor szabadon átírhatod.





Ez a lábrész két információt jelenít meg:




  1. Köszönet a WordPress-nek




  2. Információ arról, hogy a sablon szerzője az Elegant Themes











    ad1. A WordPress-re történő hivatkozás jogilag nem kötelező jellegű, kizárólag erkölcsi kérdés; tisztelgés, köszönet a sok-sok tízezer ingyenes órát a fejlesztéssel, a csiszolgatással töltő Közösségnek azért, hogy használhatjuk ezt a csodálatos rendszert.





    Mindenki egyénileg dönti el, hogy hol, milyen formában, milyen módon modn köszönetet nyilvánosan, avagy éppenséggel nem tesz ilyent.











    ad2. A sablon szerzőinél más lehet a történet; általánosságban a (legális) letöltés helyén fellelhetőek a szerzőre vonatkozó szabályok alkalmazásának feltételei. Az Elegant Themes többnyire fizetős sablonokat kínál, és a fizetéssel engedélyt ad arra,is, hogy a hivatkozást (a megjelenítését) szabadon, saját elgondolása szerint kezelje a felhasználó.





    A fizetős sablonoknál általános, hogy a szerző a vásárlásért cserébe hozzájárul a hivatkozás eltávolításához.





    Az ingyenes sablonoknál nagyon vegyes felvágottat mutat ennek kezelése; van ahol az ingyenes használat feltétele, hogy a hivatkozásnak változatlan formában kell megjelennie (van ahol eleve kódolják ezt az információt, vagy különféle megoldásokkal védik is, hogy ne lehessen egyszerűen módosítani), van ahol nincs ilyen kikötés.





    Jellemzően a prémium kategóriájú ingyenes sablonok esetében kikötés az információ megjelentetése.

Igazából nem a Worpresses részre gondoltam, hanem a sablon szerzőjére.




  1. Mivel kifizettem, úgy gondolom leszedhetem onnan azt a részt, ill. módosíthatom.




  2. Pár dolgot lecseréltem benne: Példáúl a gombokat lefordítottam magyarra (photoshopban átírtam a szöveget rajtuk) stb…

Ok. Legközelebb igyekszem jobban gondolatolvasni. Akkor az ad 2. a vonatkozó rész…