kezdő oldal (borító)

bigsmile.gif Attol ebredtel fel, amelyik nem fer ki a monitoron? smile.gif






En igy csinalnam:


Beallitas -> Olvasas -> Elso oldal


Itt kivalasztod statikus oldalkent a kezdooldalt, ha elotte oldalban (page) mentetted el.





(Utolag vettem eszre, hogy ez a tipp mar fentebb szerepelt... sebaj smile.gif )

Ja attól, megláttam a padödöset és ki is léptem. :slight_smile: Úgy is meglehet ahogy te mondod. Csak ahogy láttam, neki a figyelmeztető oldal egy szimpla html volt. Aztán lehet tévedek… azért mondtam a htaccess megoldást. De kétségkivül a tied az egyszerűbb megoldás. :wink:


Kratka wrote:

:D Attol ebredtel fel, amelyik nem fer ki a monitoron? :)





En igy csinalnam:


Beallitas -> Olvasas -> Elso oldal


Itt kivalasztod statikus oldalkent a kezdooldalt, ha elotte oldalban (page) mentetted el.








Igy csinálom Én is.


Csináltam kezdooldalt,elmentettem





"Első oldal:


Utolsó saját bejegyzések





Egy statikus oldal (alul választható)


Első oldal: kezdooldal


Bejegyzések oldala: postpage"





A postpage egy üres oldal,azt olvastam az kell.


De mindeggy,mert már probáltam mindenhogy.


Mégis csak simán domain jön be,nem pedig domain/kezdooldal


Mert ha kezdooldallal kezdödne,semmi gond nem lenne továbbléptetném az index.php-ra.

Efrud wrote:

nevezd el a figyelmeztető oldalt index.html-nek módosítsd a htacccesben az indexet, hogy az index.html legyen a kezdőd és a link hogy belépek me' nagyfiú vagyok mutasson index.php-re.





Győző: ja, megláttam a néniket és teljesen begyorsultam. :D








Most igy néz ki htacces:


RewriteEngine on





# BEGIN WordPress





RewriteEngine On


RewriteBase /


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d


RewriteRule . /index.php [L]








# END WordPress





Gondolom "RewriteRule . /index.html [L] ide kell irni az uj oldalt."


És tovább?


Nem vágom egyáltalán.


Segítenél?


Hogy kell itt linkelni?


Köszi

Volt már a forumon ilyenről szó csak ott egy introt akartak wp elé. Nézd meg azt a topikot ott Laci már leírta: http://forum.word-press.hu/topic/1701/intro-wordpress-ele/

Köszi a segítséget,elolvastam,megcsináltam,működik szépen .htacces-es megoldással.





Köszi

Vagyis minden működik szépen,egyedül ha a kategóriák közül választok egy kategóriát,akkor megintcsak a kezdőoldalra dob,és érdekes módon a permalink is domain/?cat=449 formában jelenik meg,de a kezdőlapot mutatja,mármint a beléptetőoldalt.





Permalink egyébként domain/2009/03/30/kinga-2/ formára van állítva.





Remélem érthető voltam.





Tehát a sidebaron nekem vannak külön kilistázva különböző kategóriák,azok szépen működnek is,viszont ha a kategória widget kategóriái közül választok,akkor visszadob a beléptetőoldalra.





Ez mitől lehet?





Ha valaki tudna segíteni,és megnézné a honlapot, privátban el tudom küldeni a honlap linkjét,mert a forumba nem engedik belinkelni mert xxx-es tartalmú.





Köszi

Ezt a sablon rendelését az oldalhoz, hol is találom? :unsure: