IE megjelenítés probléma

Két WordPress motor van feltelepítve az ATW szerverére, az egyik bérelt tárhelyen, amásik free-n. Az alapbeállítású (luzerek használta Windows-on) InternetExplorer-ben a bérelt tárhelyen elhelyezett blogmotor menüje NEM látszik, a free-ben viszont IGEN, a szolgáltató nem tudott segíteni, de van olyan user is, akinek gond nélkül bejön a bérelt tárhelyen lévő blogom, menüvel együtt. Az egyik oldal: www.progvision.hu a bérelten van, a free a www.progvision.atw.hu oldalon van. Mindkettö css-e ugyan az, csak a free nincs tartalommal feltöltve. Én nem tudom tesztelni a dolgot, mivel itthon nekem Ubuntu Linux van a gépeimen, Firefox böngészővel, Windows-al csak a szerkesztőségben tudok szembesülni.











Tudok-e kérni valami változtatást a szolgáltatótól, vagy én tudok-e valamit beállítani a WordPress-ben, hogy felejtős legyen ez a probléma???

  1. Kérlek, hogy egy kérdést csak egy helyen tegyél fel! Ha időközben kiderül, hogy máshol van a probléma, akkor majd mi áthelyezzük a témát. A másik helyen lévő kérdésedet én töröltem, mivel egyelőre szolgáltatói problémának néz ki ez a jelenség, aztán majd meglátjuk.










  2. Mivel nem vagyok html/css expert, ezért csak azt mondom, amit rögtön látok. A html ugyan egyforma, de a szekciókban hiányosak a kommentjelek. Én először kijavítanám a html hibáit, mert nálam az Opera ezen hasalt el. Egyébként ugyanúgy jelenítette meg az oldalt, mint az IE. Márminthogy az egyiket jól, a másikat rosszul.

Makó Tamás wrote:

1. Kérlek, hogy egy kérdést csak egy helyen tegyél fel! Ha időközben kiderül, hogy máshol van a probléma, akkor majd mi áthelyezzük a témát. A másik helyen lévő kérdésedet én töröltem, mivel egyelőre szolgáltatói problémának néz ki ez a jelenség, aztán majd meglátjuk.





2. Mivel nem vagyok html/css expert, ezért csak azt mondom, amit rögtön látok. A html ugyan egyforma, de a szekciókban hiányosak a kommentjelek. Én először kijavítanám a html hibáit, mert nálam az Opera ezen hasalt el. Egyébként ugyanúgy jelenítette meg az oldalt, mint az IE. Márminthogy az egyiket jól, a másikat rosszul.





Újraraktam a blogot, és működik! Teszteltem Linuxon Firefox-al, Windows-on InternetExplorer-rel és Operával, OS-X-en Safari-val!