Frissítés utáni belépési hiba a wp-adminba

van már 1 ilyen hibaüzenetem:





(segít ez bárkinek kibogózni a hibát?)











Warning: include(/var/hosting/web/the-passive-house-magazine.info/website/www/wp-content/themes/producer/includes/Browser.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /var/hosting/web/the-passive-house-magazine.info/website/www/wp-content/themes/producer/functions.php on line 8











Warning: include() [function.include]: Failed opening '/var/hosting/web/the-passive-house-magazine.info/website/www/wp-content/themes/producer/includes/Browser.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/hosting/web/the-passive-house-magazine.info/website/www/wp-content/themes/producer/functions.php on line 8











Fatal error: Class 'Browser' not found in /var/hosting/web/the-passive-house-magazine.info/website/www/wp-content/themes/producer/functions.php on line 9

Sok cuccod van már ezen a WP-n?











Mert lehet, hogy a phpMyadminban érdemes lenne egy mentést csinálni és ujratelepiteni az egészet. (Bár lehet, hogy most hülyeséget mondtam … )

varnyú, az a helyzet, hogy én egyre bénábbnak vélem magam. kezdek attól tartani, h mióta tartalom felelős vagyok, azóta egyre kevésbé vagyok webes…





nem, szerencsére nincs sok dolog benne, csak 2-3 anyag.





akkor most lehet, h ezt fogom cselekedni.





hogy csinálok mentést a phpMyadminban? exportálom az adatokat?





DE ez ÜRES, nincs benne semmi. nahát.











várom a válaszotokat.





remélem ma meg tudom ezt oldani.











szép márc 15-t mindenkinek

Tamás: hogy frissitetted? Bennről a panelből, vagy kinnről ftp-vel másoltad fel az ujat??











(csak egy kósza ötlet, de majd jön nálam okosabb is … mi lenne, ha az egészre kinnről újra rámásolnád a WP file-okat ftp-vel? hátha hibásan töltödött fel az új, ha kinnről frissitetted … . De ha bennről, akkor megint megállt a tudományom)

Ja, ha máskor kódot másolsz ide, tedd már a kacsacsőrök közé (utolsó előtti ikon itt fenn), mert igy nagyon nehéz átlátni.











Hajnalban találtam benne egy sort. Nem értek én a php-hoz, de ez legalább angolul volt:









Code:









Ez mintha azt mondaná, hogy elveszett az éppen használatos Producer témád minden beállitása :o

'TamasBanki' wrote on '2010-03-14:










Legközelebb a kilométernyi kód helyett fájlt csatolj.

Dj: OK











Varnyu: ennek a hibaüzenetnek megfelelően:





fogtam és a wp-content/themes/producer/includes/browser.php-t átírtam wp-content/themes/producer/includes/Browser.php-ra





és mégse ment a dolog.





újra telepítettem.





most viszont itt nem megy valami: http://the-passive-house-magazine.info/wordpress/wp-admin/options-general.php ahol a http://the-passive-house-magazine.info/wordpress -t először http://the-passive-house-magazine.info/ -re módosítottma, mejd mikor nem ment, akkor visszacsináltam, de erre már nem reagált jól, mert azóta ezt nem tudom újra működésre bírni.

Hmmm … mostnem tudom, hogy jól értem-e? Ujra telepitetted az egész WP-t és a sablont is, és mégse megy???

Én talán egyszerűbb eset vagyok: Automatikus frissítéssel tértem át 2.9.2-ről 3.0-ra, és ment is minden, szépen lefutott, megy az oldal. Viszont miután kiléptem, nem tudok visszalépni! :blink: Nem vagyok amnéziás, és az a jelszó, ami frissítés előtt ment, most nem megy. Vajon miért? :unsure: Csak azért nem akarok az adminnak új jelszót kérni, mert előfordulhat, hogy a többi user sem tud belépni akkor? :huh:











Itt a lap: http://blog.acegem.hu

Update: kipróbáltam másik felhasználóval, annak sem ismeri a jelszavát. :unsure:

Egyre izgalmasabb a dolog, mert kiindulva abból, hogy a userrel nem tudtam belépni, így kértem az adminnak új jelszót. Meg is kaptam, de azt sem fogadja el. :blink: Úgy látom vissza kell térjek a 2.9.2-höz???





Most kipróbálom, hogy törlök mindent és mentés vissza…

Megvan a ludas! Van egy olyan plugin, hogy Insensitive, ami a 2.x verzióknál jól ment. Ahogy ezt visszakapcsoltam, máris nem engedett be. Tanulságképpen ezt a plugint jobb nem használni 3.x-szel!

Sziasztok!











Miután átverekedtem magam minden nehézségen :slight_smile: és beléptem a vezérlőpultba, szerettem volna feltölteni egy sablont. A következő hibaüzenetet kaptam:











A feltöltött fájlt nem tudtam átmásolni /home/babaertesito/public_html/wp-content/uploads.











Tudna valaki segíteni, hogy mi a hiba? Én csak egy ügyeskedő vagyok, de nagyon élvezem.

tedd fel kézzel (kibontva, FTP-én feltöltöd ide: wp-content/themes)

mykee: melyik plugin volt az???

Csak azt nem tudom melyik filet. Soha nem csináltam ilyet. Bocsi, de mondtam, hogy nagyon kezdő vagyok. Ha azt megírnád, nagyon megköszönném.

Minden fájlt ami a sablon csomagban kibontva látható.





Csomagold ki, és mindent tölts fel (mappa is)


'varnyu' wrote on '2010-07-01:




mykee: melyik plugin volt az???





Az Insensitive, melynek lényege az lenne, hogy ne különböztesse meg a rendszer a nagy és kisbetűket, ergo ne külön felhasználó legyen az admin, az Admin vagy az aDmin.


A szerzőnek megírtam az oldalára, hogy jó lenne, ha frissítené, de ahogy ott láttam a beírásokat 2.0 óta nem tette ezt a szerző. :mellow:


Viszont így nem tudom elkerülni a névazonosságokat. :unsure:

köszi mykee. akkor egyenlőre nem célszerű használni.











(most láttam,hogy a #33-ban irtad már a nevét. biztos a meleg az oka, hogy néztem, de nem láttam :smiley: )

Segítene valaki, hogy miért kapom folyamatosan











Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/babaertesito/public_html/wp-config.php:1) in /home/babaertesito/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 890

















ezt a hibaüzenetet?











Nem értem. Mindent úgy csinálok ahogy el lett mondva, utána néztem. Ugyan az a hiba folyamatosan.











Köszönöm!