Egyedi mezők a profilon képekkel taglista oldal

Hello!











Keresek, valami plugint/pluginokat, a kérdésem az lenne, hogy oldjam meg azt, hogy egyedi mezőket tudjak hozzáadni a regisztrációhoz avatar képet lehessen feltölteni + pár képet feltudjon még tenni a profil oldalára?











Szeretnék egy Tagok menüpontot, Ahol kilistázza a tagokat az adatokkal egyedi mezőkkel képekkel. Valami ilyesmire gondoltam van erre valami plugin?











Eddig amiket próbáltam kombinálni, mondjuk ha nem teszi ki az userek feltöltött képeit se fogok belehalni csak úgy jobb lenne. Amúgy van fent képtár is nem tudom, hogy azzal lehetne-e mókolni valamit.











WP users





cimy users extra fields

















Előre is köszönöm.

Uhhh közbe megtaláltam a mingle cuccot ez jó lesz nekem. Esetleg ha másnak is kell ilyesmi akkor erre tökéletes a wp-orgon lévő linken bugos szóval onnan nem megy.











http://blairwilliams.com/wp-content/uploads/2009/11/mingle.zip











ez viszont jó.

Hát ez sem tökéletes sajnos és a képes rész még csak lesz majd valamikor ezért tévedtem ha valaki tud valami ilyesmit kérem szánjon meg. :slight_smile:

Közben haladtam a projekttel vettem ezt azt pár $ -ért.





Ha elkészül az oldal, belinkelem újra lesz rajta 1-2 spéci dolog, hátha tudok segíteni 1-2 usernek.











Fórum - integrálva wordpressel - felhasználó adatlapjával - ha írsz a fórumba kikerül a profil oldaladra





Saját Avatar fotó feltöltés





Saját profil lap látható mindenki számára (regisztrált tagok között) egyedi mezőkkel.





Saját kép album regisztrált felhasználók feltölthetik képeiket amik megjelennek a profilon.





Facebookhoz hasonló mi jár a fejedben cucc amit tudnak kommentálni a felhasználók.





Integrált ajaxchat képpel.





Barát hozzáadás funkció.





Privát üzenet.





5 féle egyedi bejegyzés




  • képes




  • szöveges




  • link




  • video




  • idézet











    meg még rengeteg dolog bár mostanában eléggé inaktív a fórum ahogy láttam. :slight_smile: