Bejelentett támadó hely az oldalam???

Na tessék.











Az Aliens Online-nal én is megszoppantyúztam, pedig extrát legutóbb kb 10 éve használtam! :slight_smile:











Tiltólista, nembeengedős üzenet, hibarengeteg.











Átnéztem mindent, vírusfertőzés /iframe/ nincs, adatbázis tiszta, rossz link nincs, stopbadware 0 találatot ad, a google még mindig fertőzöttnek tart.











De azért rohadjanak meg, mi a rézfánfütyülős rézangyaláért nem tudják pontosan megmondani mi hol a hiba?:mad:

de, pontosan megírja, rámentél a részletekbe? bementél a google webmester eszközökbe?











itt le van írva, mi a kínja: http://safebrowsing.clients.google.com/safebrowsing/diagnostic?client=Firefox&hl=hu&site=http://www.aliensonline.hu/











(amúgy a google webmester eszközöknél kérheted, hogy újra vizsgálják meg)

Perszehogy megnéztem. irritated.gif











beladen.net” sem kommentben, sem post/page-ben, sem a teljes adatbázisban, sem php-ban sehol nem szerepel.





Google Analytlcs-et nem használok.




  • ha a stopbadware.org-on megnézed, NULLA hibát talál…











    Már tegnap este kértem felülvizsgálatot, azt írták vissza, a fertőzés továbbra is fennáll.





    DE HOL???











    Most annyit csináltam még - mert már mást nem tudok kitalálni - , hogy a WP-t újra felraktam, és a kommentekből kitöröltem az url-eket idénről. Hátha…

G Analytics hogy jön ide?











G Webmester eszöközöknél menézted?











Amúgy nem biztos, hogy pont nálad van a baj, lehet, hogy a tárhelyszolgáltatód valamelyik oldala fertőződött nagoyn. mellesleg írja is, hogy 90 napja ok. Ezért kérd, a webmester eszközöknél, hogy vegyenek ki.

Az általad is linkelt ismertetőn írja, hogy a google analytlcs közreműködik ártalmas programok küldésében! :slight_smile:











“Már tegnap este kértem felülvizsgálatot, azt írták vissza, a fertőzés továbbra is fennáll.” - ezt természetesen a G Webmesterek eszközöknél kértem! :wink:











Amennyiben a tárhelyszolgáltatóm valamelyik másik oldala lenne fertőző, nem kéne azt is ugyanígy megjelölnie?

a googleanalytlcs.net nem a Googlehez tartozó dolog.











Próbálkozz it kérdést feltenni, segíteni fognak: http://groups.google.com/group/Google_Webmaster_Help-hu

Nézd, tökmindegy, hogy a googleanalytlcs kihez tartozik és mit csinál, ha NEM használom, nincs jelen a honlapon, soha nem regisztráltam, soha nem használtam, mégis hibaként hozza fel.











DE - ma reggelre levettek a tiltólistáról, nincs FF-ben /egyébként szép színösszeállítású/ figyelmeztető oldal, és a google keresési listában sem írják oda, hogy támadó webhely lennék.





Sőtmitöbb, a Webmestereszközök sem jelzi hogy hiba lenne.











Hallelúja? Nem tudom. Hihetetlen az egész. Semmi, garantáltan semmi nyoma nem volt vírusnak, vagy kártékony szoftvernek, és mégis megtörténhetett. Ez lenne a Nagy testvér?

DE nem érted meg, hogy ez nem tartozik a Googlehoz!!! Ez nem az az Analytocs, éppen ezért támadó hely, mert átprobalta vágni az emberek fejét (tudod, mint mikor valaki létrehozza a bank.com oldalt, ami tok ugyanoylan mint a bank.hu, hogy megszerezze az adataidat)











A belinkelt google groupsban rég megkérdezhetted volna, hogy mi a helyzet, oda járnak Google alkalmazottak, megmondták volna.

Jólvan, sikeresen elbeszéltünk egymás mellett! :smiley: